19 Şubat 2018

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Konyaaltı Bilgisayar ve Notebook Teknik Servisi Antalya Konyaaltı  bölgesinde ;

Antalya Konyaaltı bilgisayar servisi, Antalya arapsuyu bilgisayar servisi, Antalya altınkum bilgisayar servisi, Antalya sarısu notebook servisi, Antalya hurma bilgisayar servisi, Antalya gürsu bilgisayar servisi, Antalya liman mahallesi bilgisayar servisi, Antalya konyaaltı notebook servisi, Antalya hurma notebook servisi olarak sizlere hizmet vermektedir.

 

Konyaaltı Bilgisayar Servisi olarak Antalya’da 20 yıldır Laptop ve Bilgisayar Tamir, Bakım ve Yedek parça temin hizmetiyle uğraşmaktayız. Notebook, Bilgisayar ve tabletlerinizde oluşan yazılmsal ve donanımsal tüm sorunlar Teknik servisi elemanlarımız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Antalya Bilgisayar Servisi olarak, Acer Dell Asus Hp Lenovo Toshiba Sony vaio gibi markaların tümüne hizmet vermekteyiz, Ayrıca bu markaların tüm yedek parça çeşitleri servisimizde bulunmaktadır.

Laptop ve Notebook’larda arıza tespiti, hızlı onarım, garantili hizmet veren teknik servisimize getirmiş olduğunuz bilgisayarınız tamir ve bakımdan sonra ilk günkü performansında sizlere teslim edilir.

 

Konyaaltı Bilgisayar

 

Bilgisayar Teknik servisimizde yapılan işlemlerin tümü garantilidir, ister tamir ister parça değişimi ister yazılım olsun konularında usta olan teknisyenlerimiz tarafından tüm işlemler profesyonelce yapılarak bilgisayarınız sizlere teslim edilir.

Ayrıca Teknik servisimizde Tüm markaların Şarj Adaptörleri, Batarya, Anakart, Ekran Kartı, Ram, Hdd, Klavye,  gibi yedek parçalar stoklarımızda güncel olarak bulunmaktadır, laptop ve bilgisayar yedek parçalarının; gerek satışı gerek montajı servisimizde yapılmaktadır.

Konyaaltı Notebook olarak bilgisayarlarınızın laptop adaptörü değişimi hizmetleri, notebook adaptör tamirleri, laptop batarya değişimleri, notebook klavye değişimi, laptop klavye değişimi, laptop fan temizlenmesi, notebook fan değişimi, laptop ekran kartı tamiri, laptop ekran kartı değişimi, laptop anakart değişimi, notebook anakart tamiri, notebook format, laptop işletim sistemi kurulumu hizmetlerini problemsiz olarak gerçekleştirmektedir. Değişim için kullanılan ürünler 1. kalite ve garantili ürünlerdir.

 

https://www.sirinyalibilgisayar.com/ – https://www.guzelobabilgisayar.com/https://www.uncalibilgisayar.com/https://www.laranotebook.com/ –  https://www.antalyateknikservisi.com/ –  –  https://www.konyaaltibilgisayar.com – https://www.antalyabilgisayarservis.comhttps://www.larabilgisayarservisi.comhttps://www.guzelobabilgisayarservisi.com


Call Now Button